ZLECIŁEŚ NAM PRACE? PRZYGOTUJ SIĘ DO TEGO RAZEM Z NAMI!
POŚWIĘĆ 5 MINUT, ZAPARZ ULUBIONĄ KAWĘ I ZAPOZNAJ SIĘ Z WAŻNYMI INFORMACJAMI!

Dane kontaktowe

Pamiętaj aby przesłać nam aktualne dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za zlecane nam prace.

W trakcie realizacji zleceń bardzo często kontaktujemy się z naszymi Klientami. Często aby nie blokować postępu pracy wymagany jest niezwłoczny kontakt. Dlatego też pamiętaj aby przesłać nam aktualny adres email oraz nr telefonu.

Pamiętaj! W przypadku braku możliwości kontaktu może dojść do zatrzymania pracy nad daną aktualizacją, przez co ustalony termin może nie zostać dotrzymany.

Dane dostępowe

Do wykonania większości prac ze stronami www niezbędne jest przekazanie nam danych dostępowych. Zwykle niezbędne jest podanie następujących danych:

  • dane dostępowe serwera FTP
  • dane dostępowe do panelu serwera
  • jeżeli domena nie jest skonfigurowana  – dostęp do panelu domeny
  • dane dostępowe do panelu CMS strony www, sklepu

 

Ze względów bezpieczeństwa najlepszą opcją udostępniania danych, jest przygotowanie dostępów tymczasowych, dedykowanych dla potrzeb wykonania zleconych prac. Mogą to być tymczasowe hasła, lub dedykowane dla naszej firmy konta użytkowników, które po zakończeniu zlecenia można bezpiecznie zdezaktywować lub usnąć.

Pamiętaj, że podając dane dostępowe do Twoich serwerów, kont domenowych oraz innych usług sieciowych umożliwiasz dostęp do Twoich prywatnych danych oraz innych zasobów.

Z tego powodu nigdy nie przekazuj Tych danych niezaufanym osobom, firmom, współpracownikom.

Pamiętaj że nasze Centrum Aktualizacji Stron Internetowych przed rozpoczęciem współpracy z Tobą przekaże Ci pisemną, podpisaną (w formie elektronicznej ) informację będącą gwarancją bezpieczeństwa Twoich danych.

Gwarantujemy iż otrzymane od Ciebie dane, materiały, informacje oraz inne informacje nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Na każde Twoje żądanie mogą one zostać usunięte. Wyjątek stanowić będą jedynie dane firmowe użyte do rozliczenia realizowanych prac w postaci faktur VAT, paragonów oraz innych dokumentów księgowych.

Wszystkie dane należy przesłać na wskazany w korespondencji adres email.

 

Dokumentacja

Jeżeli korzystasz z zakupionego szablonu np. szablonu do WordPressa lub PrestaShop koniecznie podeślij nam jego dokumentację. Dokumentacja często dostarczana jest w paczce z kupowanym szablonem lub w formie linku do strony producenta.

 

 

Content - materialy do strony www

Jeżeli zleciłeś nam prace które wymagają umieszczenia na stronie Twoich materiałów (treści, zdjęcia, grafiki) koniecznie przygotuj je i udostępnij. Poszczególne elementy powinny być opisane tak aby było jasne gdzie mają się znaleźć, np jeżeli przesyłasz nam zdjecia do galerii oraz slidera utwórz osobne foldery i zatytułuj je „zdjecia do slidera”, „zdjecia do galerii”.

Wszystkie treści prześlij nam w formie dokumentów pakietu office, np word, Libre Office, itp. Nie zamieszczaj tam zdjęć. Wyślij je osobno jako załączniki lub udostępniony folder i opisz do której strony mają należeć.

Pamiętaj! Dobrze przygotowane materiały oznaczają sprawne wykonanie Twojego zlecenia!

Wszystkie materiały możesz przesłać nam na naszą skrzynkę pocztową lub jeżeli jest ich więcej udostępnić np poprzez WeTransfer lub google drive.

Projekty stron - materialy

Jeżeli zleciłeś nam przygotowanie strony www na podstawie Twojego projektu graficznego, po prostu prześlij go nam.
Najlepiej w jednym z formatów .psd, .ai, .cdr ostatecznie w formie .pdf

Wszystkie materiały możesz przesłać nam na naszą skrzynkę pocztową lub jeżeli jest ich więcej udostępnić np poprzez WeTransfer lub google drive.

Wpłata zaliczki

Po akceptacji naszej oferty każdy Klient rozpoczynający z nami współpracę, proszony jest o dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości  40% ofertowanej kwoty lub innej ustalonej wspólnie sumy. Wpłata zaliczki jest niezbędna do rozpoczęcia realizacji zlecenia. Stanowi potwierdzenie akceptacji warunków przez Klienta oraz zobowiązuje nas do realizacji zlecenia.

Jeżeli zaliczka nie zostanie zaksięgowana na naszym rachunku firmowym na 24h przed dniem realizacji Twojego zlecenia – nie zostanie ono zrealizowane.

 


.....